Sıkça Sorulan Sorular – La Charcuteria İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Evet. Tüm Peyfen ve La Charcuteria markalı ürünlerimiz HELAL sertifikasına sahiptir.

Hayır. Tüm Peyfen ve La Charcuteria markalı ürünlerde, kesinlikle Domuz ürünleri kullanılmamaktadır.

Mikrobiyolojik ve fiziki kontrollerden geçirilen hayvanların kesimleri İslami usullere uygun bir şekilde, birinci sınıf tesislerde uzman veteriner hekimlerin kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

Evet. Alınan et ürünleri bir kez dondurucuya koyulup çıkarılmak suretiyle saklanabilir. Ancak çözdürdükten sonra tekrar dondurma işlemi yapılmamalıdır. Dondurulan ürünlerde kısmen tat ve lezzet kaybı olabilir.

Sosis & Merguez ürünlerde Türk Gıda Kodeksi Katkı Maddeleri Yönetmeliği’nin izin verdiği yasal limitlerden eser miktarda renklendirici madde kullanıyoruz.

Evet. Türk Gıda Kodeksi Katkı Maddeleri Yönetmeliği’nin izin verdiği yasal limitlerden eser miktarda koruyucu madde kullanıyoruz.

Füme Soğuk ve Füme Sıcak Et grubunun protein oranı yüksektir.

Stikler ve Pepperoni Chips özellikle yoğun spor yapan tüketicilere tavsiye edilir. Benzer sorularınız için ürünlerimizin içerik bilgileri bölümündeki besin değerleri tablosunu inceleyebilirsiniz.

Etin yapısı / dokusu,
Etin rengi,
Etin kokusu,
Etin ambalajlı olması,
Et’in üzerinde etiket bilgisi,
Etin üretici firma bilgileri,
Son kullanma tarihi

Ürünlerimizde antibiyotik ve GDO bulunmamaktadır. Ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Tüketicilere özel, inovatif lezzetler sunmak için çalışan Ar-Ge ekimiz aynı zamanda kalite ve gıda güvenliği standartlarını da göz önünde bulundurarak sürdürülebilir bir ürün elde edilmesi için sos çeşitlerini belirli şartlar altında üretimini otomasyon sistemi ile yaptırmaktadır.

Firmamız, tedarikçileri düzenli olarak denetlenmektedir. Firmamız, HELAL, HACCP, FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, belgelerine sahiptir.

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Destek hattımızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Alıcı; gıda maddelerinin, içeceklerin veya diğer günlük tüketim maddelerinin satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde cayma hakkı kullanamaz. Ancak gıda, içecek ve diğer günlük tüketim haricindeki ürünleri, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

Teslimat saatlerinde alıcının evde olmaması ve telefonuna ulaşılamaması durumunda siparişin soğuk zincirinin bozulmaması için sipariş ürünleriniz tarafımıza geri dönecektir. Destek hattımıza ulaşarak değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.

Web sitemizden vereceğiniz siparişlerinizde minimum sipariş tutarımız 500 TL’dir.

İptal işlemlerinizi sipariş verildikten 24 saat içinde web sitesi veya Destek hattımız üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Adres değişikliği sipariş verildikten 24 saat içinde web sitesi ya da  Destek hattımız üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerine hafta içi mesai saatleri içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Muğla’nın Göcek ilçesinde hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Soğuk hava depolarında muhafaza edilen ürünler uygun sıcaklık ve hijyen koşullarında MAP (Modifiye Atmosfer Paketleme) ambalajlar ile soğuk zinciri koruyarak, güvenli koşullarda paketlenerek hazırlanmaktadır.

Siparişiniz eksik veya yanlış gönderilmiş ise, Destek hattımıza ulaşarak bildiriminizi yapabilirsiniz.

Siparişleriniz frigorifik (+4°C) araç filomuz ve bu konuda özel olarak eğitilmiş personelimiz tarafından, özel korumalı ambalajı ile soğuk zincir muhafaza edilerek adresinize teslim edilmektedir.

Evet . Telefon ile sipariş hizmetimiz mevcuttur. Destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz veya direk en yakın şarküteri mağazazımızı arayabilirsiniz.

Ürün kampanyalarımızdan web sitemiz üzerinden faydalanabilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için Haber Bültenimize kayıt olmayı unutmayın.

Ürünlerimiz ile ilgili öneri ve şikayetleriniz için info@lacharcuteria.com mail adresimiz veya  Destek Hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ailemize katılmak isteyen üreticilerimize firmamıza gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz. www.peyfen.com web sitemizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Üretim tesislerimiz ile ilgili www.peyfen.com adresimizden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

www.peyfen.com web sitemiz üzerinden, iletişim formumuzu doldurarak staj başvurusunda bulunabilirsiniz. İK ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınarak en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Alerjiniz var ise web sitemizden ürün içerik bilgilerini inceleyerek size uygun ürünü bulabilirsiniz. Alerji ve gıda intoleransı ile ilgili diğer sorularınız için, Destek hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.